Svatba Ostrava

Plánujete svatbu v Ostravě? Pak právě Vám je určena svatba na klíč. Zajistíme Vám svatbu na míru dle vašich přání a požadavků. Na Vaši svatbu v Ostravě Vám můžeme nabídnout pronájem sálu v Ostravě, svatební hostiny, svatební tabule, svatební potahy a doprovodný program  na který budete Vy i Vaši hosté dlouho vzpomínat. Zrealizujeme veškerá Vaše přání a požadavky. Svatba Ostrava od nás je pro Vás ta nejlepší volba.

Svatební hostina je spjata s řadou tradic. Před vstupem do restaurace musí nevěsta říci své nové příjmení. Následuje rozbití talíře a jeho zametání oběma novomanželi. Poukazuje tak na budoucí harmonické soužití, vzájemnou spolupráci, sehranost a harmonii vztahu. Podle pověr střepy také přinášejí štěstí. Během hostiny dochází i k přenášení nevěsty přes práh a pojídání z jednoho talíře.


 

Originální svatba Ostrava

Svatba patří k nevýznamnějším okamžikům našeho života, proto bychom neměli podcenit její přípravu. Zajistíme Vám svatbu v Ostravě na míru dle vašich přání a požadavků, nebo jen její výzdobu a kompletní občerstvení včetně teplé kuchyně dle Vašeho přání. Důležitá je svatební výzdoba, kterou Vám připraví jen ti nejlepší z daného oboru. Rozdíl pozná i laik. Vaše svatba v Ostravě bude mít dokonalou dekoraci a Vy a Vaší hoste budete mít jen to nejlepší.Svatba Ostrava - doprovodny program

Přemýšlíte, jak zařídit, aby se Vaší hosté na svatbě výborně bavili a Vaše svatba Ostrava byla netradiční? Proto máme připraveno  plno kvalitních čísel. Investujte do zábavného programu a uvidíte, že se Vaši hosté budou  královsky bavit. Vaše svatba v Ostravě bude mít jen to nejlepší.

  • Kouzelník                                                          °   Barmanská show

Připravíme nabídku přímo pro Vás a pošleme Vám ji na e-mail.  Nebojte se na cokoliv zeptat. Velice rádi Vám odpovíme. Budete-li mít další dotazy, nápady či připomínky, neváhejte nás kdykoliv kontaktovat.

Pronájem sálu, svatební hostiny, občerstvení a catering:  +420 602 530 838
Umělecké vystoupení a doprovodný program: 
+420 737 436 865

Svatba Ostrava s kouzelníkem

 

Kontaktní formulář

Položky označené * (hvězdičkou) jsou povinné.